При згадці слів «вишивка на одязі», «українська вишивка», кожен з нас уявляє собі красиве виріб, в національному стилі, яке є результатом тривалої і копіткої роботи визнаних майстринь рукоділля. І дійсно, національна етнічна вишивка на одязі протягом багатьох століть вважався одним з найоригінальніших у декоративно-прикладному мистецтві.

Сьогодні попит на одяг з вишивкою б'є всі рекорди, і в першу чергу це пов'язано зі світовими показами знаменитих будинків моди, де національний український одяг-вишиванка стала загальновизнаним трендом світової моди і сучасного стилю.
Саме тому одяг, вміло декорований етнічними візерунками, яскравим національним орнаментами і неординарними Обережно символами набирає все більшої популярності.

Вишивка на одязі не просто підкреслює індивідуальність її власника, а й в деяких випадках солідний статус, адже в сучасній подачі ділового стилю, строгий стиль сорочки, декорується ненав'язливим орнаментом, демонструє елегантність і гарний смак. Сучасні корпорації з використанням цієї красивої і древньої техніки прикраси одягу, часто вдаються до послуг вишивки корпоративних логотипів, знаків, символів і емблем, тим самим вигідно підкреслюючи корпоративний дух і популяризацію бренду.

Вишивка на одязі, так само - прекрасний спосіб підкреслити стиль і яскравість характеру. Ви можете сміливо братися за реалізацію своїх індивідуальних мистецьких проектів, втілювати свої дизайнерські фантазії. Ручна вишивка або машинна, додадуть особливий стиль саме ту неповторність і ексклюзивність, якої не буде ні у кого крім Вас.
Адже вироби, прикрашені вишивкою, відрізняються яскравістю, об'ємністю і красивою рельєфністю, саме тому вишивка на одязі завжди привертає увагу оточуючих.

👀Источники информации